Budowa i modernizacja ulic oraz dróg w Polsce to złożony proces, który ma kluczowe znaczenie dla rozwoju kraju i poprawy mobilności obywateli. Polska infrastruktura drogowa przechodzi intensywną transformację, z naciskiem na poprawę standardów bezpieczeństwa, komfortu podróżowania oraz dostępności regionów.

Prace obejmują nie tylko nowe inwestycje autostradowe i ekspresowe, ale również renowację istniejących dróg lokalnych i miejskich.

Producent asfaltu Staszów Świętokrzyskie

Firma budująca drogi oraz producent asfaltu

Budowa ulic, dróg, obwodnic, parkingów

Budowa drogi asfaltowej jest niezwykle trudna, proces ten jest żmudny i czasochłonny, a na dodatek potrzebna jest jedynie dobra i zgrana ekipa oraz prawidłowe pomiary geodezyjne związane z budową danej drogi. Najważniejsze to odpowiednio przygotować grunt, gdyż to od tego zależy dalszy etap i ostateczny moment, w którym zostanie położony asfalt. Można zastosować dobrej jakości beton drogowy albo asfalt.

Betoniarnia BETOMEX poza Staszowem obsługuje również: Tuczępy, Połaniec, Daleszyce, Lipnik, Raków, Chmielnik, Solec-Zdrój, Pacanów, Łubnice, Łagów, Sandomierz, Włostów, Klimontów, Pierzchnica, Gnojno, Stopnica, Koprzywnica, Maćkowice, Iwaniska, Nowy Korczyn, Obrazów, Osiek, Bogoria, Łoniów, Rytwiany, Oleśnica, Samborzec, Tarnobrzeg, Busko-Zdrój

Budowę drogi zaczynamy od wykopania i usunięcia nadmiaru kruszywa, które utrudniałoby odpowiednie ukształtowanie powierzchni, na którym budowana jest droga. Właśnie to jest następnym elementem w budowie drogi- zagęszczanie gruntu i nadanie drodze właściwego kształtu.

Po tych działania należy starannie i w odpowiednich proporcjach nasypać, specjalnie przygotowany do takich działań, cement. Później przez około 7 dni należy dbać o ten korpus przypominający drogę, podlewając go wodą.

Budowa dróg ulic parkingów

Wysokiej klasy asfalt i nawierzchnie asfaltowe Staszów woj. Świętokrzyskie

Po wcześniejszym przygotowaniu drogi utwardzeniu jej i nawodnieniu, nadszedł czas, aby położyć asfalt. Pierwsza warstwa nie musi być położona idealnie, walec również nie prasuje jej dokładnie, co do centymetra. Staranne i umiejętne nałożenie drugiej warstwy zajmuje jednak dużo czasu i wymaga cierpliwości. Asfalt powinien być już doprowadzony do całkowitej i ostatecznej postaci, tak by bez problemu można było z niego korzystać.

Podstawa wszystkiego to dobrej klasy asfalt. Wysokiej jakości asfalt drogowy znajdą Państwo w firmie BETOMEX ze Staszowa w województwie Świętokrzyskim

 

Betoniarnia BETOMEX – beton Staszów i okolice

ul. Towarowa 46, 28-200 Staszów
woj. Świętokrzyskie
Telefon : 798 460 460

Należy wiedzieć, że beton drogowy oraz asfalt to produkty, które często zamawiane są w firmie BETOMEX ze Staszowa. Dlatego jeżeli chodzi o beton Staszów i woj. Świętokrzyskie warto skorzystać z oferty tej firmy.

Budowa drogi jest bardzo wymagająca, jednak po jej zakończeniu możemy poczuć wielką satysfakcję, gdyż jest to kawał naprawdę dobrej roboty, a asfalt, który będzie użytkowany, odznacza się wysoką jakością, a wykonana praca wielkim profesjonalizmem.