MENU Z WPISAMI

Drogi Polskie i asfalty

Budowa drogi asfaltowej jest niezwykle trudna, proces ten jest żmudny i czasochłonny, a na dodatek potrzebna jest jedynie dobra i zgrana ekipa oraz prawidłowe pomiary geodezyjne związane z budową danej drogi. Najważniejsze to odpowiednio przygotować grunt, gdyż to od tego zależy dalszy etap i ostateczny moment, w którym zostanie położony asfalt. Można zastosować dobrej jakości beton drogowy albo asfalt.

Budowę drogi zaczynamy od wykopania i usunięcia nadmiaru kruszywa, które utrudniałoby odpowiednie ukształtowanie powierzchni, na którym budowana jest droga. Właśnie to jest następnym elementem w budowie drogi- zagęszczanie gruntu i nadanie drodze właściwego kształtu.

Po tych działania należy starannie i w odpowiednich proporcjach nasypać, specjalnie przygotowany do takich działań, cement. Później przez około 7 dni należy dbać o ten korpus przypominający drogę, podlewając go wodą.

Wysokiej klasy asfalt Staszów woj. Świętokrzyskie

Po wcześniejszym przygotowaniu drogi utwardzeniu jej i nawodnieniu, nadszedł czas, aby położyć asfalt. Pierwsza warstwa nie musi być położona idealnie, walec również nie prasuje jej dokładnie, co do centymetra. Staranne i umiejętne nałożenie drugiej warstwy zajmuje jednak dużo czasu i wymaga cierpliwości. Asfalt powinien być już doprowadzony do całkowitej i ostatecznej postaci, tak by bez problemu można było z niego korzystać.

Podstawa wszystkiego to dobrej klasy asfalt. Wysokiej jakości asfalt drogowy znajdą Państwo w firmie BETOMEX ze Staszowa w województwie Świętokrzyskim

Beton Staszów BETOMEX – beton drogowy i towarowy oraz asfalt

ul. Towarowa 46
28-200 Staszów
woj. Świętokrzyskie

Telefon : 15 864 44 19

Lub zadzwoń także na komórkę pod numerem telefonu +48 798 460 460. Należy wiedzieć, że beton drogowy oraz asfalt to produkty, które często zamawiane są w firmie BETOMEX ze Staszowa. Dlatego jeżeli chodzi o beton Staszów i woj. Świętokrzyskie warto skorzystać z oferty tej firmy.

Budowa drogi jest bardzo wymagająca, jednak po jej zakończeniu możemy poczuć wielką satysfakcję, gdyż jest to kawał naprawdę dobrej roboty, a asfalt, który będzie użytkowany, odznacza się wysoką jakością, a wykonana praca wielkim profesjonalizmem.