Gabinet rehabilitacyjny to miejsce, gdzie zdrowie spotyka się z profesjonalizmem. Oferując szeroki zakres terapii, od fizjoterapii po masaż i kinezyterapię, pomaga pacjentom odzyskać pełnię sprawności.

Wykwalifikowani terapeuci, nowoczesne urządzenia i indywidualne podejście do każdego przypadku gwarantują skuteczną pomoc w powrocie do zdrowia. To przestrzeń, gdzie troska o dobrostan ciała i ducha staje się priorytetem.

Rehabilitacja i fizjoterapia w Mielcu

Rehabilitacja oraz fizjoterapia w Mielcu

Który gabinet rehabilitacji w Mielcu wybrać?

Osteozi to gabinet rehabilitacji, który znajduje się w mieście Mielec. Zajmuje się leczeniem wszelkich schorzeń kręgosłupa. Posiada najlepszy sprzęt oraz wykorzystuje najbardziej skuteczne metody leczenia, które pozwalają pacjentom wrócić do zdrowia. W gabinecie pracują wyspecjalizowani pracownicy, którzy dysponują ogromną wiedzą i doświadczeniem. Osteozi wyróżnia się pełnym profesjonalizmem oraz indywidualnym podejście do każdego klienta. Zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas wykonywanych usług, które są przeprowadzane w odpowiednich warunkach.

Rehabilitacja sportowców oraz dobry fizjoterapeuta

Każdy doskonale wie, że dobry fizjoterapeuta do skarb. Liczy się doświadczenie, podejście oraz technika. Dlatego nasi fizjoterapeuci biorą udział systematycznie w szkoleniach. Wymianimy się doświadczeniem, realizujemy się lokalnie oraz krajowo.

Jeżeli potrzebny jest Państwu sprawdzony i dobry fizjoterapeuta warto zajerzeć do gabinetu OSTEOZI.

Gabinet znajduje się naprzeciw szpitala. To doskonale znana Przychodnia nr 4 w Mielcu. Adres do gabinetu ul. Żeromskiego 17/206 (pokój nr 206).

 

Gabinet rehabilitacyjny w Mielcu

Gdzie w Mielcu rehabilitacja?

Oczywiście istnieją placówki na NFZ i warto z nich korzystać. Jeżeli jednak czas oczekiwania będzie dla nas za długi i potrzebna jest pilna rehabilitacja czy fizjoterapia zapraszamy do naszego gabinetu, wystarczy zadzwonić na numer +48 509 352 615 i umówić się na wizytę.

W OSTEOZI pracują specjaliści z branży medycznej. Korzystamy z tradycyjnych i nowoczesnych technik leczenia. Rehabilitacja, fizjoterapia i masaż to kompleksowa oferta skierowana dla osób w każdym wieku. Posiadamy odpowiednie kompetencje, szkolenia, doświadczenie do wykonywania różnego rodzaju technik. Wspomagamy się także technologiami w tym Taping, Fala Uderzeniowa czy IndibaActive.

 

Osteozi Rehabilitacja Specjalistyczna – Radosław Ziomek

Adres: Żeromskiego 17/206, 39-300 Mielec
Telefon: 509 352 615

Gabinet rehabilitacyjny z Mielca

Nasz gabinet Osteozi cieszy się bardzo dobrą opinią zadowolonych pacjentów. Gwarantujemy bardzo niskie ceny za nasze usługi oraz ogromną satysfakcję. Staramy się, aby każdy pacjent, który nas odwiedzi mógł wrócić do normalnego funkcjonowania. Naszym najważniejszym priorytetem jest zapewnienie mu wszystkiego, co najlepsze. Odwiedzając nasz gabinet, możesz być pewien, że wyjdziesz z niego ze znakomitym samopoczuciem oraz upragnionym zdrowiem, które pozwoli Ci żyć szczęśliwie.